צור קשר2018-01-08T17:30:44+00:00

נשמח לשמוע מכם, בכדי להתאים לכם את השירות הטוב ביותר עבורכם!

קבוצת שלמה הינה חברת ניקיון ואחזקה מהמובילות בישראל, ראיה לכך תוכלו למצוא בקהל לקוחותינו המונה לקוחות גדולים כמו מרכזים מסחריים, בנקים, מפעלים, מוסדות ציבוריים וחברות גדולות במשק, כמו גם וועדי בתים ובתים פרטיים.

הניסיון והידע המקצועי אותו צברנו במהלך למעלה מ-20 שנות פעילותינו בתחום, מאפשרים לנו להתאים לכל אחד מלקוחותינו את השירות המושלם, שיעניק לו את התוצאה הרצויה הן מבחינת איכות השירות והן מבחינת התדירות והתקציב אותו הוא מייעד לטובת ניקיון ואחזקה.

השירותים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו כוללים שירותי ניקיון ואחזקה על בסיס מזדמן או קבוע ובכל תדירות בה תחפצו. שירותים אלו כוללים את ניקיון העסק מלכלוך ואבק, שטיפת כלל החללים וניקיונות מורכבים של חלונות, בניינים וחניונים באמצעות מנוף, סנפלינג ומכונות שטיפה מקצועיות.

נשמח להשלים בעבורכם את התמונה בעזרת צוות עובדים מיומן המעניק שירותי אחזקה בתקלות חשמל, אינסטלציה, נגרות ובכל תחום אחר. שירות משלים לשירותי השיפוצים אותם אנו מעניקים, המתבצעים בתכנון וליווי צמוד של אדריכל ומפקח בנייה, המוודאים כי העבודה מתבצעת בסטנדרטיים הגבוהים ביותר ולשביעות רצון לקוחותינו.

תוכלו להיעזר בנו גם לשכירת מאבטחים וסדרנים מקצועיים למוסדות, בתי עסק ואירועים שונים, והכל בהתאם להיקף העבודה הנדרשת.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית, לכל פרויקט ובכל סדר גודל – לנו יש את הפתרון בעבורכם!

חייגו עכשיו: 072-3943383