שיתוף פעולה בין חברות ניקיון לחברות אבטחה

שיתוף פעולה בין חברות ניקיון לחברות אבטחה

עבור אלו העוסקים בארגון והפקת אירועים שנים רבות יודעים הם להצביע על הקושי הרב בארגון והפקה של כל אירוע. בעמל הרב ובהתנהלות מייגעת מול גופים רבים, ביכולת לסנכרן את כל הגופים לכדי יחידה אחת, לדעת להגיב באופן מידי ויעיל לכל מקרה המתרחש ועוד.

אירועים רבים המתקיימים לאורך השנה כוללים בתוכם, בין היתר, את הצורך באבטחת האירוע כמו גם לדאוג שבאירוע עצמו יהיה נעים ובו נוכל לדאוג לניקיון המקום טרם הגעת האורחים, בעת האירוע עצמו וכמובן בסופו.

ניתן להצביע כיום על חברות רבות בישראל המעניקות שירות הכולל בתוכו הן מערך אבטחה מנוסה ומקצועי כמו גם מערך של עובדי ניקיון. במקרים רבים אחרים, מארגני אירועים רבים בוחרים בחברת אבטחה ובחברת ניקיון אשר מסוגלות לשתף פעולה יחד באותו האירוע, זאת על מנת להבטיח אירוע מוצלח ללא כל תקלות.

שיתוף פעולה חיובי בין חברת אבטחה לחברת ניקיון או במקרים שבהם מדובר בחברה אחת המעניקה את שני השירותים מבטיח ומצביע על מספר יתרונות.

נוחות עבור הלקוחות

היעזרות בחברת אבטחה ובחברת ניקיון המכירות אחת את השנייה ועבדו יחד באירועים קודמים הופכים את שיתוף הפעולה ביניהם ליתרון עבור המארגנים. ההכרה המוקדמת של המאבטחים והמנקים חוסכת עבור המארגנים את הצורך בחפיפה רחבה של שתי החברות. אלו מכירות האחת את השנייה וחוסכות כאב ראש רב.

אבטחת המנקים בתום האירוע

שיתוף פעולה יעיל בין שתי החברות מאפשר לקבוע מראש באופן קל ונוח יותר את הצורך באבטחת המנקים גם לאחר תום האירוע. אירועים רבי משתתפים מייצרים באופן טבעי אשפה רבה שמצטברת ובמיוחד באירועים המתקיימים באוויר הפתוח. לא פעם קיימת מלאכת ניקיון רבה של מספר שעות עד ימים והדבר דורש אף את אבטחת המנקים במקום.

ניסיון וידע מוקדם

שיתוף פעולה לאורך שנים של חברות אבטחה וחברות ניקיון יחד יוצר באופן טבעי יתרון מובהק לשניהם. מעבר ליכולת של שתי החברות לעבוד יחדיו ולשתף פעולה, הן מביאות ניסיון וידע רב שיש ויכול לעזור למארגני האירועים שאולי אינם מכירים נקודות שיש לתת עליהם את הדעת.

היכולת של שתי החברות לשתף פעולה יחד מועילה כמובן לשני הצדדים. אלו יוכלו לעשות עבודתם בצורה טובה וחלקה יותר. בין היתר, חברת האבטחה יש ויכולה לדאוג לשינוע והעברה מהירה של עובדי ניקיון ממקום למקום, ניתן לבנות מערך משותף של קשר בין אחראי האבטחה באירוע לאחראי הניקיון ועוד.

שמירה על ניקיון עמדות השמירה

שיתוף פעולה מתמשך בין חברות אבטחה לחברות ניקיון מביא את צוות הניקיון להכיר בחשיבות של עמדות שמירה נקיות טרם תחילת האירוע ובהמשכו. מצידם של המאבטחים שיתוף הפעולה יחד עם חברת הניקיון יבטיח מצידם שמירה על ניקיון וסדר במקום בו הם הוצבו באירוע עם תשומת לב רבה יותר.

 

סגירת נגישות
Call Now Button