דף הבית/אודותינו

אודות שירותי שלמה ניקיון ואחזקה

אתם תדאגו לעבודה – אנחנו נדאג לסביבת עבודה מסודרת ונקייה

קבוצת שרותי שלמה מובילה את תחום הניקיון והאחזקה במדינת ישראל החל משנת 1994, באמצעות אספקת שירותי ניקיון ואחזקה, המעניקים ללקוחותינו מגוון פתרונות בתחומי הניקיון, התחזוקה, התפעול והשירותים הנלווים.

חברתנו מציעה את שירותיה למשרדים, מפעלים, מוסדות ציבור ומרכזי קניות, כמו גם ללקוחות פרטיים בכל הגדלים והיקפי העבודה, וזאת במטרה להעניק פתרון מלא ואיכותי לסביבת העבודה והמגורים.

כבר יותר מ-20 שנה שהחברה מציעה שירותי תכנון, הקמה ותפעול של מערכי שירותי ניקיון מוכווני-לקוח.

מייסדי החברה ומנהליה הינם בעלי ניסיון צבאי, פיקודי וניהולי עשיר, כאשר הצוות מלווה את השירות ומפקח עליו באופן אישי ולאורך כל ימות השנה.

מוניטין החברה בא לידי ביטוי בחוג לקוחות רחב ואיכותי, הכולל בנקים, מפעלים, מוסדות וחברות מובילות במשק.

480

 • ניקיון משרדים – כל משרד זקוק לניקיון אבק מהרהיטים, שטיפת רצפה, שאיבת שטיחים, וניקיון וחדרי בתי השימוש. חברת ניקיון שלמה מעניקה שירותי ניקיון למשרדים קטנים פעמים בשבוע, ובמשרדים גדולים ומוסדות על בסיס קבוע, מכיוון שאנו מאמינים כי סביבת העבודה משפיעה לא רק על פריון העובדים אלא גם על המסר אותו אתם מעוניינים לשדר ללקוחותיכם.
 • ניקוי חניונים – חניונים סובלים מלכלוך רב הנגרם בעקבות זריקת אשפה של בעלי המכוניות החונות בהן, כתמי שמן ושימוש תדיר הגורם למחיקת סימני החניה.
  שירותי שלמה מעניקה לכם את הפתרון המושלם ביותר לחניון, הכולל טאטוא ושטיפה יסודי, המבטיח לכם את איסוף כלל האשפה וניקיון הכתמים העקשניים על רצפת החניון, המדרכות ואבני השפה, וצביעה מחדש של החניון.
  השירות הייחודי ניתן בכל שעות היממה, כך שהפעילות השוטפת של החניון איננה נפגעת במסגרת העבודות.
 • שמירה וסדרנות – חברת שלמה מעניקה לכם את הפתרון המושלם לשירותי אבטחה וסדרנות, המיועדים לבתי עסק, חברות, ארגונים ומוסדות.
  השירות אותו אנו מעניקים ניתן על בסיס יומי, שבועי, חודשי ושנתי, לפרויקט זמני או קבוע. כאשר כלל העובדים הינם ייצוגיים, העוברים מיון והסמכה ייחודית. כלל השירותים מלווים על ידי מפקחים אחראיים באתר.
 • אחזקה ותיקונים – תנו לנו לטפל בבעיות שלכם! שירותי אנשי אחזקה ותיקונים אצלכם באתר לטיפול בתקלות חשמל, אינסטלציה, תיקוני זגגות, אלומיניום ונגרות, שיפוצים, צביעה וסיוד, ניהול ועד בית ומבנים, שירותי גינון.
  ביקורות אבטחת איכות מתקיימות על ידי החברה בתדירות גבוהה על בסיס חודשי או קריאה.
 • שיפוצים – תנו לנו לדאוג לרענון מראה העסק ושמירה על המיתוג העסקי בפני הלקוחות כפי שהוא משתקף מחזות העסק, תחזוקתו וניקיונו.
  אנו מעניקים שירותי בנייה, הריסה, ריצוף, סיוד וזיפות, תכנון מחודש על ידי מעצב פנים לניצול שטחים קיימים, צביעת קירות, תקרות ודלתות, בנייה והריסה של קירות ומחיצות מבלוקים או מגבס, אלמנטים מגבס לתקרה ותקרות אקוסטיות, ריצוף קרמיקה, שיש פרקט ושטיחים מקיר לקיר, אינסטלציה חדשה בכל הבית, ביצוע תשתיות חשמל חדשות – כולל לוח חשמל, הספקה והתקנה של דלתות וארונות מטבח.
  כלל העבודות מתוכננות ומפוקחות על ידי אדריכל והנדסאי בניין, ומבוצעות בעזרת צוות עובדים מיומן ומנוסה העובר הדרכה מקיפה בתחילת כל פרויקט.

חברות ניקיון גדולות:

קבוצת שירותי שלמה היא אחת מחברות הניקיון הגדולות בישראל. החברה היא חברת ניקיון גדולה מספיק כדי לספק מגוון -שירותים רחב ומגון, כולל גם כאלה מתחום האחזקה, אולם במקביל הא מספקת גמישות תפעולית שמאפשרת תגובה בזמן אמת  לצרכי הלקוחות.

הקבוצה מספקת מגוון שירותי ניקיון ואחזקה לעשרות גופים מוסדיים ופרטיים ומעניקה להן שירותים שאותן מעניקות חברות ניקיון גדולות  כגון: פוליש, ניקוי חניונים, ניקוי חלונות ועוד.

25 שעות ביממה לשירותך

חברה שירותי שלמה ועובדיה מחויבים לרמת השירות הגבוהה ביותר, כאשר אמנת החברה מקדשת את העמידה בלוחות זמנים, ופועלת לספק פתרונות מידיים 24 שעות ביממה.

מתוך מחויבותה לשירות, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד ארצי ממוחשב, טלפוני ואלחוטי, המאויש 25 שעות ביממה (אנחנו קמים שעה קודם).

איכות השירות בשבילך

מערכת ניהול האיכות של שרותי שלמה מתאימה לדרישות התקן הישראלי של מכון התקנים, והיא בעלת תעודת ת"י ISO 9002.

עובדי החברה קבועים, אמינים ונבחרים בתהליך מיון קפדני, לאחר מכן עוברים העובדים הכשרה במסגרת החברה, והם מלווים ומפוקחים לכל אורך תקופת העסקתם, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים להם החברה מחויבת.

קבוצת שרותי שלמה – עכשיו זה ברור מאליו.

Call Now Button