פוליש לרצפה – כל היתרונות

כמו כל רהיט וחפץ בביתנו, גם הריצוף מגיע מתישהו למצב שאנו מעוניינים בחידושו. הבלאי של ריצוף קרמיקה ואבן מתרחש בעיקר בגלל שהאריחים מאבדים את שכבת הלקה העליון, לקה זו מגנה על האריח ונותנת לו את הברק ואת המראה החדש, אך בעקבות הליכות, גרירות והזזות שונות, הלק משתפשף ומוסר מן האריח, דבר אשר חושף את שכבת האבן של הריצוף. שכבת האבן של הריצוף נוטה לספוג לתוכה לכלוכים באופן מהיר יותר וזאת בנוסף לעובדה כי ללא שכבת הלקה, רוב האריחים יראו בלואים ומיושנים מאד. כעבור תקופה ללא הלקה, האריחים יתלכלכו ואנו נרצה איכשהו לטפל בעניין, אז באמת שאין צורך להחליף וזאת מכיוון שקיים פתרון הרבה יותר זול, מהיר ויעיל לרצפה מלוכלכת – פוליש לרצפה. פוליש לרצפה יסודי על ידי חברת ניקיון ופוליש שעושה שימוש במכשור מתקדם אשר יכול לנקות ולצחצח כל רצפה תוך זמן קצר, כאן נציג כמה מיתרונותיו אל מול פתרונות שונים לרצפה.

פוליש לרצפה הינו זול יותר.

פוליש לרצפה הינו הפתרון הזול ביותר בכל הנוגע לחידוש המראה של רצפתכם, לא משוכנעים? נתונים ממוצעים על פי בדיקות של עשרות אתרים נותנים כי פוליש לרצפה יכול להגיע בממוצע עד לכ-30 שקל למ"ר, וזאת גם לפולישים חודרניים אשר כוללים מגוון שירותים תוכם. מחיר החלפת ריצוף אבן עלול להגיע גם למחירים של 180 שקל למ"ר! הבדל של יותר מ-500% במחירים ממוצעים שונים, והדבר לא כולל את קניית האריחים.

פוליש הינו זריז יותר.

פוליש לרצפה לוקח זמן קצר מאד לביצוע, חברת ניקיון בתים מסוימת יכולה להתחייב בקלות רבה מאד על סיום פילוש של דירת 3 חדרים תוך יום עבודה אחד.

אתם לא תצטרכו לעשות הרבה.

הפוליש אינו דורשני, אתם לא תצטרכו להיטרטר יותר מדי ולבדוק אריחים ולהביאם הביתה, הדבר היחיד שאולי תצטרכו לעשות, וגם זאת משתנה מחברה לחברה, זה להזיז את הריהוט בחדרכם מכיוון שמן הסתם הריהוט עומד עם האריחים ומונע גישה למכשירי הפוליש, אך גם מכיוון שחלק מסוגי הפוליש מעלים אבק אבן אשר עלול להשתקע חזרה על הריהוט ולהוות מטרד בניקיונו.

הפוליש הוא אפקטיבי ביותר.

החברה אשר תעניק שירותי פוליש תבצע הסרת שכבת אבן עליונה ולכלוך, ואף לרוב כוללת בתוך השרות השמת שכבת לקה חדשה על הריצוף הקיים, דבר המקנה לרצפה מראה חדש ונוצץ.

לסיכום, פוליש לרצפה הינו פתרון זול, מהיר, אפקטיבי ואתם לא תצטרכו לרוץ יותר מדי בשביל חידוש הריצוף בבית.

סגירת נגישות
Call Now Button