ניקיון משרדים

אם הנכם בעלי חברה עסקית כלשהי (ביטוח, בניין, הייטק וכדומה), אתם בוודאי יודעים שעל מנת שהעסק ישגשג ויצליח ויעבוד כמו שצריך, עליכם לנהלו בצורה מסודרת. שום עסק לא יחזיק מעמד ללא ארגון וסדר פנימי עם רישום מדויק בספרים. פרט לכך, חשובה במשרד אף שמירה על הסדר והניקיון . במאמר זה תוכלו לקבל מידע, למה כל כך חיוני לשמור על ניקיון משרדים ועל מה יש לשים דגש כששוכרים חברת ניקיון .

חשיבות ניקיון משרדים

שמירה על סביבת עבודה נקייה, ללא ספק תורמת למשרד מבחינות רבות:
 • יצירת אכפתיות – כאשר עובדים בסביבת עבודה נקייה, הדבר מקרין על העובדים ועל מנהל המשרד/החברה. בדרך כלל עובדי החברה מושפעים מכך, ומגלים אכפתיות רבה יותר למראה המשרד ולטיפוחו. עובד כזה למשל ידאג לנקות אחריו כל לכלוך. לעומתו, כשעובד במשרד שם לב שאין חשיבות לסדר ולניקיון בחברה בה עובד, ייתכן ואף הוא יזלזל בכך, ולא יעריך את מקום העבודה.
 • דאגה לעובדים – בימינו נוהגים העובדים לבלות שעות רבות במקום העבודה, והמשרד הופך להיות להם מעין בית שני. תנועה רבה של אנשים במשרד, נושאת עמה אף חיידקים. בשמירה על ניקיון המשרד דואגים לבריאות העובדים.
 • דוגמה אישית – ניקיון משרדים משפיע על עובדי החברה. כשבעל החברה מקפיד להיראות נקי ומסודר, ולעבוד בסביבה דומה, אף עובדי החברה ישאפו לכך. לכן, שימו לב שמלבד חשיבות ניקיון משרדים, חשוב שעובדי המשרד יגיעו לעבודה מסודרים ונקיים.
 • תפקוד ויעילות – ניקיון וסדר במשרד תורם לתפקוד הכללי וליעילות של עובדיו ובכך להצלחה החברה.
 • לקוחות – משרד מוזנח ועובדים מרושלים משדרים צורת עבודה המנוהלת בחוסר רצינות, חוסר אחריות ומתן רושם שלילי לחברה. כשלקוחות רואים משרד כזה, הדבר בוודאי מרתיע ומבריח אותם. משרד יסודי ומבריק ועובדים מסודרים מקרינים על החברה ומנהלה.
 • משרד נקי משאיר רושם נקי – לא לחנם כתוב במקורותינו: 'כלים נאים מרחיבים דעתו של אדם'. משרד יפה ונקי תמידית עם ריח נעים משדר יוקרה, אסטטיות ובכך מזמין לקוחות, משקיעים ועובדים להיכנס אליו.
 • עוד על חברת ניקיון במרכז בלינק הזה.

 

מה לבדוק בחברות ניקיון משרדים
קיימות חברות רבות העובדות בניקיון, אך מתוכן יש חברות המתמחות בתחום ניקיון משרדים. לפניכם מספר פרמטרים שכדאי לבדוק לפני שמעסיקים חברת ניקיון משרדים:
 
 • אמינות ואחריות – פעמים רבות עובדי חברת ניקיון משרדים עובדים בשעות בהן אין אף אדם במשרד או מספר אנשים מצומצם. חשוב לשים לב להעסיק חברה שניתן יהיה לסמוך עליה, כך שלא תמצאו את עצמכם מגיעים בוקר אחד לעבודה, כשדברים רבים נבזזו לכם.
 • מקצועיות ושירותיות – חשוב להעסיק חברת ניקיון משרדים בעלת ניסיון בתחום. חברה אשר תספק לעובדיה את הציוד וחומרי הניקיון המתאימים, חברה שעובדיה מכירים היטב את החומרים ופעולתם מבלי להרוס שום רהיט. חשוב לשכור חברה שיש לה שיטת עבודה מסודרת המאורגנת מבחינת סדרי עדיפויות ותקצוב הזמן לניקיון כל חדר במשרד.
 • ניקיון יסודי – כששוכרים חברית ניקיון חשוב מצפים שהיא תשמור על ניקיון יסודי ופרטני במשרד כולל: שטיחים, חלונות, מטבח וכדומה. מכשירים חשמליים כגון מכונת קפה או מחשבים נוטים לצבור אבק עם הזמן, לכן, חשובה חברת ניקיון טובה שתדאג לנקותם תמידית. שכירת חברה מקצועית תבטיח משרד נקי באופן יסודי.
 • בירור יסודי – אם החברה שלכם נמצאת בבניין משרדים או באזור שבו נמצאים בנייני משרדים, הרי שאין פשוט מזה במציאת חברת ניקיון משרדים. תוכלו לברר על חברת ניקיון מ"השכנים" שלכם: קבלו מהם חוות דעת, המלצות, ביקורות וכדומה.

 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר

מפתיעה עבור שירותי חברת ניקיון איכותית!

חייגו עכשיו: 072-3943383