מנקה פרטי או חברה מקצועית: מה מתאים לעסק שלכם?

אחרי שניסיתם לעשות את זה לבד והבנתם שאתם מבזבזים זמן יקר, הגיע הזמן להעביר את מלאכת הניקיון לידיים מיומנות וטובות. אלא שכאן הדילמות רק מתחילות, ובפרט דילמה אחת: האם עדיף לגייס חברת ניקיון או מנקה פרטי? מה יעלה לכם פחות ואיזו חלופה נכונה יותר לצרכי העסק שלכם? התשובות לפניכם.

המחיר: לא מה שחשבתם

נתחיל מהעובדה הבסיסית והפשוטה ביותר: השכר השעתי של המנקה הפרטי יהיה נמוך יותר ברוב המקרים. אלא שהקביעה הזו לא לגמרי מדויקת. כלומר, אתם בהחלט יכולים למצוא עובד ניקיון שיגיע אליכם תמורת 50 שקלים לשעה, אבל אל הסכום הזה תצטרכו להוסיף גם תנאים סוציאליים, הפרשות ותשלומים לביטוח הלאומי או לכיסוי ימי החופשה שלו. בסופו של יום תשלמו הרבה יותר, בעוד שחברת ניקיון במרכז הארץ (או באזור שלכם) תגבה מחיר אחיד, קבוע – ובעיקר ידוע מראש. בלי הפתעות ובלי עלויות נסתרות.

הזמינות: מה שמתאים לכם

אתם מעדיפים ליהנות משירות ניקיון משרדים בערב, כשהעובדים כבר בבית והמקום שקט ונטוש למדי. אולי דווקא נוח לכם שהמשימה תתבצע בשעות מוקדמות, שכן ממילא הפעילות שלכם מתחילה רק בשעות הבוקר המאוחרות. כך או כך כדאי לזכור שעם חברת ניקיון יש לכם גמישות רבה יותר. אתם אלה שקובעים את הכללים, מגדירים מה אתם צריכים ובוחרים את הזמן האידאלי מבחינתכם. החברה תדאג לשלוח אליכם את עובד הניקיון המתאים ביותר כדי שתקבלו מענה מושלם לצרכים הללו.

השירות: בלי הפסקות

בדיוק כמוכם, גם המנקה הפרטי עשוי להתעורר בבוקר עם חום גבוה או לצאת לחופשה קצרה עם המשפחה. גם הוא לא עובד בימי החופשה שלו, ובוודאי שלא בימי המחלה. הבעיה היא שבזמן הזה אתם נשארים לבד עם ערימות של אבק ולכלוך, וגם עם דלי וסמרטוט מיותמים. חברת הניקיון יודעת להתמודד עם המצב הזה בצורה פשוטה ויעילה מאוד. במקום המנקה הקבוע יגיע אליך עובד ניקיון חלופי, והוא ידאג לעשות את העבודה על הצד ביותר, כדי שלא תרגישו את ההבדל.

המגוון: פתרון לכל צורך

המנקה הפרטי עשוי להגביל אתם לימים מסוימים, לשעות מוגדרות וגם לשירותים שהוא מציע – ושירותים שתצטרכו להזמין ממקור אחר. מנגד, כשאתם עובדים עם חברת ניקיון אתם מקבלים מעטפת נרחבת ופתרונות יצירתיים לכל צורך, לרבות ניקיון חניונים ומעליות, ואפילו שירותי תחזוקה. עם כל כך הרבה יתרונות, נראה שברור מה עדיף לעסק שלכם, לא?

 

סגירת נגישות
Call Now Button