למה עדיף חברה חיצונית לניקוי המשרדים.

[fusion_text]את רוב שעות הפעילות אנו מעברים במשרד. רובנו מגיעים לשם בבוקר ויוצאים משם לקראת ערב במקרה הטוב. בעצם אפשר לומר שאנו חיים זמן בלתי מבוטל במשרד שבו אנו עובדים. עובדה זאת מאשרת דבר מאוד בסיסי, איפה שיש פעילות יש גם לכלוך. מעבר לכך שהמשרד משמש אותנו בתור מקום עבודתנו הוא גם משמש אותנו ככרטיס הביקור שלנו לכלל הלקוחות, החדשים והישנים כאחד. לכן יש חשיבות יתרה לניקיון המשרד לעומת ניקיון הבית. חשוב לנו שהמשרד יישאר נקי ומסודר במשך כל שעות הפעילות שלנו. גם כלפי חוץ ללקוחות וגם כלפי פנים לעובדים. אך במשרד בשונה מהבית אנו לא יכולים לבקש מצוות העובדים שלנו שעסוק בעבודתו הנאמנה גם לדאוג לניקיון המשרד, אולי רק לדאוג לסדר אך אי אפשר לבקש מעובד שעובד תשע שעות ביום לתפוס מגב בסוף היום ולשטוף את הרצפה. לכן חשוב גם להעסיק עובדים אשר זאת היא אחריותם וזהו תפקידם, ניקיון המשרד.

השאלה היחידה היא " למה עדיף חברה חיצונית לניקוי המשרדים."

יש יתרונות רבים בחברת ניקיון חיצונית, בואו נעבור על ארבע יתרונות משמעותיים אשר יסבירו לנו למה עדיף חברת ניקיון חיצונית לניקוי המשרדים.

שעות פעילות – למשרדים שונים דרישות שונות, חלק מהמשרדים עובדים בשעות קונבנציונליות שהן שעות הבוקר עד ערב וישנן חברות אשר עובדות בשעות פחות קונבנציונליות שהן שעות הערב והלילה. לכן גם לכל חברה יש את הדרישות שלה, חלקן יעדיפו שצוות הניקיון יעבוד בשעות הבוקר וחלקן יעדיפו שצוות הניקיון יעבוד בשעות הערב לאחר הפעילות. חברת ניקיון חיצונית יכולה לאפשר לכל משרד ליהנות משירות ניקיון מקצועי לפי דרישותיו.

תמיד יהיה נקי – בשוני מהעסקת עובד ניקיון באופן פרטי, כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון חיצונית אתם לא צריכים יותר לדאוג לימי חופש לעובדים. החברה החיצונית מתחייבת לעמוד בהסכם השירות ולספק את צוות הניקיון לפי החוזה שנקבע מראש וללא חשש מימיי מחלה לא מתוכננים של עובד הניקיון או מהצורך למלא את מקומו בזמן שהוא בחופשה.

מקצועיות בניקיון – אומנם הרבה מאוד אנשים רואים את עבודת המנקים כעבודה פשוטה ומזלזלים בהם. לא כך הדבר ואפילו רחוק מזה. עבודת הניקיון היא עבודה קשה הדורשת מיומנות גבוהה וכוח רצון. עובדים אשר מועסקים על ידי חברת ניקיון חיצונית הם עובדים חרוצים אשר מיומנים בתפקידם ומבצעים אותו על הצד הטוב ביותר. חברת ניקיון משרדים חיצונית תספק לכם מקצועיות מסביב לשעון.

שכר עובדים – כאשר חברת ניקיון חיצונות אחראית על ניקיון המשרד שלכם אתם לא צריכים יותר להתעסק בשכר של עובד נוסף. העובד מקבל את שכרו מהחברה החיצונית ואת משלמים עבור השירות בלבד. ללא צורך ברכישת חומרי ניקיון או מלבוש. ללא צורך בהפרשת דמי פרישה או פנסיה וללא צורך בבירוקרטיה נוספת.

ישנם עוד הרבה יתרונות בהעסקת חברה חיצונית מאשר עובד פנימי, אך חשוב לזכור דבר חשוב מאוד. עובדי הניקיון גם אם הם חלק מהחברה או גם אם מועסקים על ידי חברה חיצונית הם עדיין חלק מאתנו ויש להתייחס אליהם בכבוד המגיע לכל עובד אחר. עובדי הניקיון הם אינם משרתים של אף אחד. הם נותני שירות כמו כל נותן שירות בכל מקצוע אחר ועל כך יש לכבדם באותה המידה שאנו מכבדים את כל עובדי המשרד[/fusion_text]

סגירת נגישות
Call Now Button