דף הבית/מאמרים/למה להזמין קרטונים למעבר דירה?

למה להזמין קרטונים למעבר דירה?

קרטונים נחשבים לדרך הכי פופולארית כיום לאחסון חפצים עבור מעבר דירה. אנשים רבים לפני מעבר יתחילו בחיפוש אחר הקרטונים באזורי איסוף שלהם ליד סופרים וחנויות מכולת ואיתם הם יארזו את הציוד. הבעיה הכי גדולה במציאת קרטונים שהיו בשימוש של החנויות השונות, הוא הלכלוך שעשוי להתלוות אליהם ושמביא יחד איתם מגוון מזיקים, לרבות עכברים וג'וקים אשר מחפשים מזון. אז במה כדאי לכם לאחסן את הציוד בעת מעבר דירה? על כך נדבר במאמר הבא.

לרכוש קרטונים נקיים

לא כולם מכירים את האפשרות, אך כיום ניתן לרכוש קרטונים חדשים במגוון גדלים לצורך מעבר דירה. היתרון בקרטונים אלו, שלא ישתמשו בהם כלל, אין בהם שאריות מזון ולכן הם לא מושכים אליהם חרקים. הם חדשים לגמרי ואפילו עדיין לא מחוברים. אתם יכולים להזמין אילו סוגי קרטונים שאתם מעוניינים בהם לפי כמות הציוד שברשותכם וסוג הציוד. אם גם אתם מעוניינים בקרטונים חדשים למעבר דירה, כאן ניתן להזמין קרטונים.

להתאים את גודל הקרטון לסוג החפצים

היתרון ברכישת קרטונים חדשים למעבר דירה הוא ביכולת שלכם להתאים את גודל הקרטון לסוג החפצים שלכם. כמו כן, אם אתם מעוניינים בגודל אחיד, זו גם אפשרות ואז הקרטונים יהיו מסודרים בצורה הרבה יותר טובה גם במשאית ההובלה וגם כאשר יועברו אל הבית שלכם לצורך פריקה.

לקבל קרטונים לא בלויים

הדבר הכי מבאס כאשר לא רוכשים קרטונים חדשים הוא הבלאי של הקרטונים. לרוב מדובר בקרטונים שכבר עברו הובלה אחת או שתיים והם קרועים באזורים מסוימים. קרעים אלו יוצרים לכם עבודה מיותרת של הדבקת האזורים הקרועים וזה לוקח המון זמן יקר שלרובנו אין בעת מעבר דירה.

לעומת זאת, קרטונים חדשים לא קרועים כלל, הם מגיעים בצורה המקופלת שלהם ועלינו לחבר אותם, להכניס את הציוד ולסגור בדבק חזק. בצורה כזו אנו אורזים את הציוד בדרך הכי פשוטה  ויעילה שיש. אנו מקבלים קרטון חזק, לא קרעים, ללא קיפולים חוזרים, דבר אשר שומר על הציוד בצורה הרבה יותר טובה.

המחיר הוא לא ביג דיל

ומה באשר למחיר? האם מדובר בהוצאה? אז חשוב לדעת שממש לא! העלות של 30 ארגזים חדשים לא עולה על 300 שקלים. מחיר זה בהחלט שווה את היעילות של הקרטונים החדשים. יחד איתם קבלו את כל היתרונות ותזכו למעבר דירה הרבה יותר נוח.

לסיכום, מעבר דירה מבצעים אך ורק עם קרטונים חדשים. אף אחד לא מעוניין לגלות פתאום מגוון מזיקים שהגיעו אל הבית רק בגלל השימוש בקרטונים ישנים. כמו כן, מדובר על יעילות אשר חוסכת לכם זמן וגם שומרת על הציוד שלכם בו זמנית. גם אם לא פתחתם את הארגזים מיד עם הגעתם אל הדירה החדשה, זה לא כזה נורא, כי הם נקיים.

Call Now Button