כיצד מזהים פשפשים ברחבי הבית?

פשפשים יכולה להיות מכה אמתית בעיקר אם לא יודעים לזהות אותם ולא מבינים מה מקורם. פשפשים הם יצורים קטנים במיוחד שגודלם מגיע ל לגודל של 6 מילימטרים, תוך שהם נראים כמו סוג של קרצייה חומה או קרצייה בגוונים אדומים.

עם זאת באמצעות זיהוי נכון והדברה מקצועית אפשר להפטר מפשפשים לתמיד. אבל כיצד מזהים את הפשפש וכיצד מדבירים? כל המידע החשוב המשך.

אם אתם סובלים מגירודים בעור, אם חיות הבית שלכם מתגרדות, אם אתם רואים יצורים קטנים קופצים ממקום למקום על גבי ספות, מצעים, שטיחים ומיטות – חשוב כי תדעו שאולי מדובר בפשפשים.

כיום ישנן שלל זנים של פשפשים ביניהם פשפש המיטה הנטפל אל מצעים ומקומות לחים,בזמן ש פשפש המיטה הוא טפיל חיצוני, שניזון מדם של יצורים בעלי דם חם, כמו תרנגולות, עכברים ויונקים אחרים כולל אדם. וגם פשפשים רגילים שמגיעים מהשדות או מהחצר.

אז כיצד מזהים את הפשפש?

כדי לזהות את פשפש המיטה הנחשב הנפוץ ביותר מבין הפשפשים בארץ, חשוב להזמין מדביר מקצועי שגם יעזור לכם לזהות את המזיק וגם יסיע לכם בהדברה כללית של הפשפשים והרחקתם מהמקום לתמיד.

אילו סוגי הדברות קיימות?

כיום ישנן כמה וכמה סוגי הדברות ביניהן:

הדברה כימית – הדברה שנחשבת חזקה במיוחד הטובה נגד כל סוגי המזיקים כולל פשפשים.

הדברה אורגאנית – הדברה העשויה מחומרים טבעיים כמו מצמח החרצית שהחומרים שהוא מפריש מסייעים להרחיק מזיקים.

הדברה ביולוגית – הדברה הנעשית באמצעות בעלי חיים אחרים כמו ציפורים, שממיות, וחתולים כאשר את פשפש המיטה מדבירים עכבישים שאוכלים וניזונים מהם.

הדברה באמצעות צמחים – מזיקים ניתן להדביר באמצעות צמחים כמו עלי דפה, נענע, רודה ועוד.

ניקיון יסודי – חשוב לשמור על ההדברה ועל ניקיון הבית באמצעות ניקיון יסודי של הבית והרחתה של כל המצעים והמגבות כמו גם שאיבת המיטות ומערכות הישיבה

שמירה על  חיות המחמד – חשוב לשמור על בריאותם של חיות המחמד ולהגן עליהן נגד פרעושים וזאת באמצעות קולר ייחודי או אמפולה.

לסיכום, אם יש לכם פשפשים או שאם אתם חושדים שיש פשפשים בביתכם או בדירה שלכם – חשוב להזמין מדביר מקצועי שיוכל לבצע עבורכם את ההדברה ולהכחיד את המזיק המעצבן הזה מאזורכם.

 

סגירת נגישות
Call Now Button