כיצד לשמר לאורך זמן משטחי דשא סינטטי?

רכישה של דשא סינטטי היא השקעה נבונה מאד, שכן הדשא הסינטטי נותר לאורך זמן, נראה תמיד כמו חדש, ומונע חדירה של מזיקים הביתה. עם זאת, כדאי לזכור שהכל נכון, כל עוד מקפידים כמובן על תחזוקה של הדשא הסינטטי. עולה כמובן השאלה, כיצד לשמר לאורך זמן משטחי דשא סינטטי בצורה נכונה וטובה? כדאי לזכור כי אמנם נרשת תחזוקה מועטה ובסיסית יחסית – אבל זה לא אומר שצריך להזניח את הדשא! הקפידו על כמה כללים פשוטים, והדשא שלכם יישאר תמיד כחדש!

 

הכללים לתחזוקת הדשא הסינטטי

  • כיצד להסיר לכלוך? – הדשא הסינטטי נוטה כמובן לצבור לכלוך, וחבל מאד לדרוך עליו ולגלות עליו שאריות של מזון ,אבק, חול וסיגריות. לכן הקפידו על ניקיון קבוע שלו, בוודאי אחרי שאירחתם אנשים בחצר שלכם. איך מנקים אותו? פשוט מאד – פעם בשבוע לוקחים מטאטא ומנקים. למי שרוצה ניקיון יותר נוח ומהיר, אפשר להשקיע ולרכוש מפוח שיאפשר לכם לסלק במהירות את הלכלוך החוצה.
  • האם צריך לשטוף את הדשא הסינטטי? – כן, אבל לא צריך להגזים. מדובר על שטיפה פשוטה מאד עם צינור או עם דלי מים – והמים כבר יתייבשו מעצמם. כמו כן, לא צריך לשטוף במים את הדשא הסינטטי כל שבוע – מספיק להקפיד על שגרה של ניקיון וסילוק הלכלוך. את השטיפה במים רצוי לבצע בתדירות של אחת לחודשיים-שלוש, תלוי כמובן במצב של הדשא שלכם.
  • הזקפת הדשא – עם הזמן, כשהולכים ודורכים על הדשא הסינטטי, עלול להיווצר מצב שבו ה"עלים" של הדשא מתחילים להשתטח ומאבדים מזקיפות קומתם. עם זאת, לא מדובר על עלים טבעיים, ולכן ניתן לפתור את המצב בקלות יחסית. קחו מטאטא רחוב, והברישו את הדשא כנגד כיוון ההשתטחות שלו – וכך העלים יחזרו להיות זקופים. את הפעולה הזו פשוט עושים לפי צורך.

 

הדשא הסינטטי יהיה מושא לקנאה!

אם תקפידו על הכללים הללו ותשמרו היטב על הדשא הסינטטי שלכם, אין ספק שאתם תקבלו אל מעט מחמאות על הגינה שלכם. הדשא הסינטטי שלכם, גם אחרי חודשים ושנים של שימוש עדיין יראה חדש לחלוטין, ואתם תיהנו ממנו.

סגירת נגישות
Call Now Button