כיצד לבחור חברת ניקיון ופוליש מקצועית

ניקיון אינו רק עבודה. הוא תפיסה. גישה לחיים. הוא ביטוי לראיית הניקיון לא רק כאסתטיקה אלא כהיגיינה, כבריאות. לא בכדי יש מי ששוכרים באופן קבוע את שירותיה של חברת ניקיון ופוליש ורואים בהוצאה זו חלק בלתי נפרד מתחזוקת המתחם- בית, משרד, מפעל, מוסד ציבורי, עסק או כל מתחם אחר.

על מנת לוודא כי תפיקו את מלוא הפוטנציאל הגלום בחברת ניקיון ופוליש מקצועית- חשוב לברר היטב ומבעוד מועד מה הם השירותים שהחברה מספקת והאם היא מסוגלת לתת מענה אפקטיבי לדרישות ולציפיות שלכם. לדוגמה: אם אתם מתגוררים בקומה עליונה בבניין רב- קומות, חשוב לברר מבעוד מועד האם החברה מצוידת במכשור ובכוח אדם מאומן ומיומן לביצוע עבודת ניקיון יסודית בגבהים, לרבות במנוף המאפשר ניקוי הצד החיצוני של חלונות.

ישנם מספר מצומצם של חברות ניקיון מומלצות שניתן לקבל מהם שירות אמין ומקצועית כגון: מרכז הפוליש והניקיון ועוד…

חשיבות הבהירות של כל הסעיפים בחוזה

כדי לא להיקלע למצב שבו ייתכנו פירושים שונים- חשוב להבהיר מראש ולעגן את הדברים בחוזה כתוב. אל תחתמו על חוזה שיש בו סעיפים שאינכם מבינים את משמעותם או כאלה המותירים מרחב של עמימות שעלול לשמש את החברה כתירוץ להימנעותה מביצוע פעולות מסוימות במסגרת הניקיון.

על מה חשוב להקפיד כאשר מבררים על אודות חברת ניקיון ופוליש?

שהחברה מקצועית ומוסמכת לביצוע עבודות ניקיון ופוליש.

שהחברה מספקת שמות של לקוחות- פרטיים ומוסדיים- היכולים לשתף אתכם במידת שביעות הרצון שלהם מהשירות שהוגש להם.

שהחברה משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה.

שהחברה משתמשת רק בחומרים איכותיים הנושים תו תקן איכות ובטיחות מחייב ומחמיר.

שהחברה משתמשת בחומרים ייעודיים המתאימים לסוג החומר שממנו עשוי הרהיט או כל מוצר אחר שמנקים אותו.

שהחברה מספקת קבלה על השירות ונושאת באחריות לו.

שהחברה מתחייבת לסיים את הניקיון בתוך מסגרת זמן סבירה מבחינתכם ובכל מקרה- עד למועד הסיום שהיא מחויבת לו.

שיש ברשותה ידע, אמצעים וחומרים לביצוע פוליש מהסוג הנדרש על פי סוג הריצוף במתחם שאותו אמורים נציגיה לנקות.

שהחברה שולחת איש מקצוע מטעמה לבדוק את המקום המיועד לביצוע ניקיון ופוליש כדי לאמוד את היקף העבודה, את משכה, את הציוד ואת החומרים שיידרשו לביצועה.

שהמחיר שהיא מציעה תחרותי ואטרקטיבי לגביכם.

שכרו את שירותיהם של ספקי שירות מקצועיים ואמינים

אתם, שוכרי השירות, זכאים לקבל את השירות המקצועי הטוב ביותר, ודאי אם וככל שאתם שוכרים אותו בקביעות ובתדירות גבוהה, אבל גם אם וכאשר מדובר בשירות חד פעמי. אין כל סיבה שתתפשרו על שירותיהם של ספקי שירות שאין לכם אפשרות לוודא את המקצועיות שלהם, את אמינותם, את ניסיונם, לקוחות שעשויים להמליץ עליהם ועוד.

טיפ: לא כל חברת ניקיון מתמחה ומנוסה גם בשירות פוליש. חשוב לברר ולוודא מבעוד מועד כי החברה מעניקה שירותי פוליש מקצועיים וכי מצויים ברשותה הידע, הניסיון, האמצעים והחומרים הנדרשים לכל סוגי הפוליש.

סגירת נגישות
Call Now Button