דף הבית/חברת ניקיון

חברת ניקיון

הקמת עסק, שכרת או קנית שטח משרדים, אולם תצוגה, שטח אחסון ואת כל הציוד הדרוש. בנוסף, השקעת את מיטב כספך וזמנך במיתוג העסק, בפרסומו ובקידומו. לכאורה, הכול מוכן. למעשה, יש עוד משהו חשוב ביותר עליו עליך לתת את הדעת – בחירת חברת ניקיון. אם לשפוט ממספר חברות הניקיון הצצות כמעט מדי יום ביומו, ניתן היה לחשוב שישראל היא המדינה הנקייה ביותר בעולם (או המלוכלכת ביותר, תלוי כיצד מסתכלים). התחרות בין חברות הניקיון השונות גדולה והבחירה ביניהן קשה. אבל דווקא בשל מה שמונח על הכף – הצלחת העסק שלך חשוב שתבחר נכון.

טרם בחירת חברת ניקיון

בטרם בחירת חברת הניקיון עימה מעוניינים לעבוד, חשוב להקדיש את הזמן ולבחון את צורכי העסק או המוסד. כאשר מדובר בבית עסק קטן, די לעתים בחברת ניקיון קטנה אשר אינה מספקת כל שירות מלבד שירותי ניקיון. בעלי עסקים ומנהלי מוסדות בינוניים וגדולים נזקקים לשירותיהן של חברות ניקיון גדולות יותר, אשר ביכולתן להעניק מענה איכותי לעבודות ניקיון גדולות לפרקי זמן ממושכים. עם זאת, גם בעלי עסקים קטנים יכולים לשקול בחיוב פנייה לחברת ניקיון גדולה ומבוססת, משום שחברות אלה נוטות להיות יציבות יותר ורבות מהן מפעילות מערך שירות אמין הכולל כוח אדם לגיבוי או לתגבור במקרה הצורך.

חברת ניקיון – מה זה כולל?

ניקיון היא מילה כללית. מאחורי מילה זו מסתתרים סוגים רבים ושונים של ניקיון. לכן, חובה לבדוק מה כולל השירות אותו מציעה חברת הניקיון והאם הוא מספק.בין סוגי השירותים הנפוצים: פוליש והברקה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי חלונות (חשוב ביותר, מכיוון שפעמים רבות החלונות הם הפנים של העסק), ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג ועוד. כמו כן, יש חברות המספקות גם שירותי חיטוי והדברת מזיקים. ככל שהחברה מציעה שירותים רבים יותר, כך נחסך ממך הצורך לבוא בהתקשרות עם מספר רב של ספקי שירות, עם כל המשתמע מכך: משא ומתן, ניהול ניירת, פיקוח, תשלום ועוד.
בשורה התחתונה, אין להקל ראש בנושא הניקיון, משום שלקוחותיך שופטים אותך ואת שירותיך – גם אם לא במודע – בהתאם למראהו ולמידת הסדר והניקיון. ניתן לספר על אמינות ועל שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולשפוך סופרלטיבים ביד נדיבה, אבל כאשר בית העסק אינו משדר סדר וניקיון, הוא נראה רשלני ובלתי מזמין. בשוק התחרותי של היום, די בכך על מנת לשלוח את הלקוח אל מחוץ לדלת ולידי המתחרים.

חברת ניקיון – ומה עוד?

במקום בו יש ביקוש מתעורר גם ההיצע. בשאיפה לספק מענה מלא לצורכי הלקוח העסקי והמוסדי במאה ה-21, ישנן חברות ניקיון אשר הגדילו לעשות והרחיבו את תחומי פעילותן, ומציעות שירותים נוספים, כגון שירותי אחזקה, שירותי שיפוצים ואף שירותי אבטחה וכוח אדם. הפיקוח על תחומי העיסוק השונים בישראל הוא כזה, שכל שעליכם לעשות הוא לוודא כי חברת הניקיון אינה רק מציעה את השירות, אלא גם מחזיקה ברישיונות הנדרשים. חברה אמינה תציג אותם ללא קושי וכך תוכלו לדעת שאתם מכוסים.

חברת ניקיון – טיפ קטן לסיום

מצאתם חברת ניקיון אמינה העונה על צרכיכם ועושה זאת במחירים נוחים? בדקו טוב טוב בטרם תתפתו להחליפה בחברת ניקיון חדשה המציעה תעריפים מפתים. הרפתקאות מעין אלה לרוב מתגלות כלא משתלמות ואף יקרות מהצפוי.

בהצלחה!

מאמר זה מוגש לכם באדיבות קבוצת שרותי שלמה – ניקיון ואחזקה.

חברת ניקיון – לפרטים נוספים :

שרותי שלמה
חומה ומגדל 2, תל אביב
טל': 5377171 – 03, פקס: 5377170 – 03

Call Now Button