דף הבית/מאמרים/איך דואגים לאבטחת העסק?

איך דואגים לאבטחת העסק?

בתי עסק בכל גודל זקוקים לשירותי אבטחה. זאת פשוט עובדה. לא משנה אם מדובר במשרד קטן שבו עובד אחד או שניים, או ארגון ענק עם אלפי עובדים – סידורי אבטחה הם קריטיים ממגוון גדול של סיבות. לא חסרים גורמים שעשויים לרצות ברעתכם ולהשיג גישה לחומרים הרגישים המרכיבים את הפעילות העסקית שלכם, או להכנסות שלכם. בנוסף, יש להודות, אנחנו חיים במדינה שבה המציאות מעט מורכבת ואבטחת הכניסה אל המבנה עשויה להציל חיים ולמנוע כניסתם של אנשים שאינם רצויים או שמעוניינים לפגוע בנוכחים במקום.

כדי לדאוג לשלומם ולבטחונם של העובדים שלכם, כמו גם לשלום הלקוחות המגיעים אל המקום או השותפים האסטרטגיים שלכם, אבטחת המבנה היא חיונית ויש לכם כמה דרכים אפשריות לעשות זאת. צעד אחד הוא כמובן התקנת מצלמות בטיחות, שיעזרו לכם להיות תמיד עם היד על הדופק, ואם חלילה יקרה משהו – תוכלו לאתר בקלות את הגורם למפגע. אלא שמצלמות אבטחה עוזרות רק בדיעבד, ברוב המקרים, כך שאם מישהו פורץ אל המשרד בשעת לילה מאוחרת, תוכלו אולי לאתר אותו באמצעות המצלמה, אבל לא תמנעו את הפריצה עצמה.

מכאן אנחנו מגיעים להמלצה הבאה שלנו: התקינו מערכת אבטחה. חיישני תנועה ואזעקה שתתריע על פריצת דלת נעולה או תנועה במשרדים בשעות הלילה הם כלי מצוין שיעזור לכם להיות בשליטה אם משהו יקרה.

בנוסף, את החומרים המסווגים ביותר שלכם רצוי שתשמרו במקום בטוח. למשל, אם אתם מחזיקים במקום כסף או אמצעי תשלום של לקוחות, כספת איתנה תוכל לעזור לכם להגן על הכסף שלכם וגם על פרטיות הלקוחות.

וישנה דרך נוספת לדאוג גם לביטחון העובדים וגם לאבטחת המידע – והיא השכרת שירותי חברת אבטחה. שירותי אבטחה יכולים להוות עבורכם חומת ביטחון נוספת, או לחלופין הדרך המרכזית שבה תאבטחו את המשרד שלכם. זה כבר תלוי בכם, שכן אתם יכולים לשכור שירותי אבטחה לשעות הפעילות בלבד, מה שעוזר בעיקר לשמירה על ביטחונם של השוהים במקום ולמניעת כניסתם של זרים בלתי רצויים. אם תבחרו להציב שמירה אנושית גם בשעות הלילה ובסוף השבוע, זוהי בהחלט אפשרות שתעזור לכם להיות רגועים הרבה יותר בכל הקשור לאבטחת המידע ולשמירה על הרכוש העסקי שלכם, כמו המחשבים והמלאים של העסק.

האפשרות הטובה ביותר היא כמובן לשלב בין מספר שיטות, כמו הצבת מאבטח אנושי בכניסה למבנה, התקנת מערכת ממוחשבת שתפעל כשהמשרדים אינם מאוישים והצבת מצלמות בטיחות. הכל תלוי בכם, בצרכים שלכם ובמידה שבה אתם מרגישים צורך להוסיף מעגלי אבטחה לעסק שלכם.

Call Now Button