דף הבית/מאמרים/איך בוחרים חברת ניקיון למשרד

איך בוחרים חברת ניקיון למשרד

אתם בוודאי מכירים בחשיבות הרבה של ניקיון המשרד ובהשפעה שלו על העובדים ועל הלקוחות שלכם. אם כן, אתם מוכנים לצאת לדרך ולגייס שירותי ניקיון מקצועיים שיטפלו במשרד באופן שוטף ומסור. לפני שאתם נכנסים לאינטרנט ובוחרים באקראי את חברת ניקיון הזולה ביותר שיש, כדאי שנבין מה בדיוק אתם צריכים, שהרי אם לא תדעו מה אתם מחפשים איך תמצאו את השירות הנכון ביותר בשבילכם?

לפני הכל חשוב להבין מה היקף העבודה שיידרש מצוות הניקיון, והתשובה לשאלה הזו נעוצה בסביבת העבודה. האם יש לכם משרד אחד קטן, קומה שלמה או שלוש קומות? למשרד אחד יידרש עובד ניקיון אחד שישקיע במקום זמן קצר יחסית, בוודאי לעומת צרכי הניקיון של קומה שלמה או יותר. ככל שהעסק מתרחב ועובדים חדשים מתגייסים לחברה, כך גם שטח המשרדים שלכם בוודאי גדל, ובהתאם לכך גם הצורך שלכם בשירותי ניקיון.

כעת חשבו עם עצמכם מה הן שעות העבודה של צוות הניקיון המיועד, או במילים אחרות – מתי אתם מעוניינים שיתבצעו עבודות הניקיון? אם שעות הפעילות של המשרד מתחילות בשעה מאוחרת יחסית, ייתכן שתעדיפו שהניקיון יתבצע בשעת בוקר מוקדמת, לפני שתגיעו. לחלופין, אולי עדיף לכם שהצוות יבצע את הניקיון שלו בשעות הערב, כשהמשרדים ריקים למדי.

ומה לגבי ניקיון יסודי ומקיף יותר? אתם יכולים להחליט שאחת לשבוע או לחודש יתבצעו עבודות נוספות כמו ניקוי יסודי של המקרר, גריסת הניירת שהצטברה או שטיפת החלונות במשרד. אלו הן משימות שאין צורך לבצע מדי יום, אלא אחת לתקופה.

לאחר שיש בידכם רשימה של צרכי הניקיון של המשרד אתם יכולים להתחיל לבחון את השירותים המוצעים לכם בחברות שונות. המחיר הוא אכן מרכזי בסקר השווקים שלכם, אך חשוב להבין שמעבר למחיר, ישנם מדדים אחרים שהם קריטיים, ובראשם – האיכות והשירות. התוצאה של מחיר זול עשויה להיות איכות ירודה של ניקיון או שירות לקוי, ששניהם לא רצויים מבחינתכם. וודאו מראש מה מציעה החברה, איך היא תתמודד עם שינויים כמו חילופים בצוותי הניקיון או בשטח המשרד, האם תהיה נכונות לספק שירותי ניקיון בהתרעה קצרה במידת הצורך (לדוגמה, בעקבות שיפוצים במשרד או לקראת/לאחר אירוע חברה), וכיו"ב. ככל שתהיו מדויקים יותר בהגדרת הצרכים שלכם מול חברת הניקיון או חברת הניהול שאחראית לצוות המנקים, כך תקבלו שירות שהוא בדיוק מה שאתם זקוקים לו. הדבר הכי חשוב הוא לזכור שמדובר פנים של העסק שלכם, וכאן אין מקום לפשרות.

Call Now Button