ניקיון

/ניקיון
ניקיון 2018-01-08T17:30:43+00:00

ניקיון

כולנו אוהבים מקומות נקיים ומתעבים לכלוך. האם מישהו מאיתנו היה מוכן לעבוד במשרד מטונף שלא מוציאים ממנו את האשפה, ולא שוטפים את הרצפה? בטח שלא! מה תחשבו על משרד של עורך דין, שאתם משלמים לו 300 ש"ח על פגישה, ואתם רואים שם אבק שנערם בחדר חודשים? ניקיון זה דבר הכרחי, הן בהיבט של העובדים והן בהיבט של הלקוחות. אם המשרד יראה מטונף ומוזנח, בעליו עלול למצוא עצמו בבעיה לגייס עובדים איכותיים. הלקוחות מלקטים את הרושם שלהם מנותן השירות מהרבה גורמים, ואין ספק שניקיון המשרד יכול להגיד הרבה דברים על נותן השירות שעובד בו.

ניקיון משרדים

משרדים קטנים נוהגים לדאוג לניקיון המשרד פעמיים בשבוע. עובד הניקיון ישטוף ריצפה, ינקה אבק מהרהיטים, ינקה את בתי השימוש, ואם יש שטיחים בחדר, הוא ידאג לשאוב את האבק בתדירות הנחוצה. משרדים גדולים, לעומת זאת, דואגים לעובד ניקיון צמוד בכל שעות פעילות המשרד. במשרדים גדולים יש הרבה אנשים, ולכן מצטבר הרבה לכלוך. יש לדאוג לא רק לעובדים אלא גם לאורחים הרבים שמגיעים למשרד. חדרי הדיונים של מקומות כאלה מספקים לא מעט עבודה לעובדי הניקיון. יש לנקות אותם בין ישיבה לישיבה. מיותר לציין שאסור להביא לקוח פוטנציאלי לתוך חדר מלוכלך, שכן הוא עלול לקבל רושם רע על המשרד והמוצרים שמנסים למכור לו.

מכונות שטיפה

עובדי הניקיון מצוידים כיום בהרבה אביזרים שלא היו שם קודם. אם בעבר עבודות הניקיון היו מתבצעות באמצעות סמרטוט ודלי עם מים, אז כיום יש מכונות שטיפה, ששוטפות ומנגבות את הרצפה במקביל. כל שנותר לעובד הניקיון הוא לעבור עם מכונת השטיפה איפה שצריך. מכונות השטיפה הללו יעילות במיוחד לסופרים ולחנויות גדולות, שבהם יש הרבה אנשים כל הזמן, ולכן אסור להשאיר ריצפה רטובה. מצד שני, השטחים של החנויות הללו גדולים כל כך, שאי אפשר לבצע בהם שטיפה ידנית יעילה.

שואב אבק

שואב האבק הוא ללא ספק מכשיר ששום עבודות ניקיון יעילות לא יכולות להתבצע בלעדיו. שואב האבק מחליף את המטאטא של פעם. הוא מסלק את כל הלכלוך ביעילות ובמהירות, ומקל על השטיפה, בין אם זו שטיפה ידנית, או שטיפה באמצעות מכונה. שואב האבק הוא כמובן כלי שאין שני לו בניקוי שטיחים. זו הדרך היעילה והטובה ביותר לשמור על ניקיונו של השטיח. אחד מכיסויי הרצפה הנפוצים ביותר במשרדים זה שטיח מקיר לקיר, כך שאין ספק שמשרד שיש בו שטיח מקיר לקיר, צריך שירותי ניקיון בעזרת שואב אבק.

ניקיון על ידי שואב אבק מרכזי

בשנים האחרונות נכנסה טכנולוגיה חדשה של שואבי אבק, וזה שואב אבק מרכזי. המשמעות היא שבכל חדר יש נקודת שאיבה, וכל הלכלוך מתרכז לתוך מרכז אחד. אין ספק שצורת שאיבה זו יעילה מאוד. משרד המחזיק שטיחים מקיר לקיר צריך לחשוב על האופציה של הוספת מתקן כזה.

לסיכום

אם אתם מנהלי תפעול או בעלי משרד, ואתם מרגישים ששירותי הניקיון שמספקים לכם אינם עולים בקנה אחד עם הציפיות שלכם, תפנו אלינו. אנו נדאג לשלוח לכם עובדים מיומנים ואמינים, המצוידים במיטב המכשירים, שידאגו להבריק את המשרד שלכם, עד שבקושי תכירו אותו.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר

מפתיעה עבור שירותי חברת ניקיון איכותית!

חייגו עכשיו: 054-7947555