ניקיון משרדים בהרצליה

/ניקיון משרדים בהרצליה
ניקיון משרדים בהרצליה2018-01-08T17:30:43+00:00

ניקיון משרדים בהרצליה

טבעי כי קיים ביקוש גבוה לחברות ניקיון משרדים בהרצליה, בה פועל אחד ממתחמי העסקים וההייטק הגדולים והמוצלחים ביותר במדינת ישראל.

חברת שלמה שירותי ניקיון ואחזקה מעניקה לעשרות משרדים ברחבי העיר מראה נקי ומטופח, המעניק לא רק סביבת עבודה נעימה לעובדים אלא גם חווית שירות איכותית ללקוחותיהם, הגורמת ללקוחות שלכם לעשות אתכם עסקים שוב ושוב וללקוחותינו לבחור בנו כחברת הניקיון שלהם בכל פעם מחדש.

שלמה הינה חברת אחזקת משרדים המתמחה במתן שירותי ניקיון לעסקים פרטיים בהרצליה, כמו גם למשרדים הנמצאים באחד מבנייני המסחר באזור התעשייה הרצליה פיתוח. בזכות הפעילות הענפה שלנו בקרב בתי עסק רבים בעיר, אנו מסוגלים להעניק לכל משרד שירות פרטני המתבסס על אופי הפעילות במשרד (משרד הכולל קבלת קהל או כזה בו פועלים עובדים מקצועיים בלבד) והתקשרות על בסיס יומי, שבועי או חד פעמי – לנו הפתרון הנקי לכל משרד בעיר.

על מנת שלא נפגע לרגע בשגרת העבודה במשרד או בפעילות הכלכלית שלו, חרטה חברתנו על דגלה את ערכי המקצועיות שהפכו אותנו לחברת ניקיון המשרדים המובילה בעיר. צוות העובדים מורכב מעובדים מקצועיים בתחום הניקיון, המחויבים לא רק לאיכות הניקיון אלא גם לאמינות ואדיבות שיעניקו ללקוחותינו את חווית השירות הטובה ביותר.

חברת ניקיון משרדים בהרצליה

בכל הנוגע לבחירת חברה שתבצע בעבורכם את ניקיון המשרד נראה כי מדובר בהחלטה קלה למדי, חיפוש קצר בגוגל המניב רשימה של מספר חברות ניקיון והתקשרות עם החברה שמציעה את המחיר הזול ביותר.

אך האם חשבתם לרגע על ההשלכות לשגרת העבודה ולעלויות הנוספות, העלולות להיגרם בעקבות בחירה במנקה פרטית או חברת ניקיון זולה וחובבנית שאיננה מקצועית, אמינה ואדיבה?

לחברתנו מספר יתרונות מובהקים על פני המתחרים:

התקשרות מול חברה ולא מול מנקה פרטית, ולכן אינכם קשורים ביחסי עובד – מעביד, ואינכם נדרשים לתשלום זכויות סוציאליות, פיצויי פיטורים וכן הלאה

מנקים העובדים בחברה באופן קבוע, המאפשרים לכם שקט נפשי כי לא יבוצעו כל גניבות של ציוד משרדי, רכוש עובדים או סודות מסחריים

כל עובדי החברה הינם אדיבים ובעלי תודעת שירות המאפשרת קיום תקין של שגרת העבודה, ללא שום חשש לפגיעה ביעילות העובדים או בריחת לקוחות בעקבות יחס מזלזל מצד המנקים

ניקיון מקצועי ואיכותי שפשוט נותן את התמורה המלאה לכספכם!

בחירה נבונה של חברת ניקיון משרדים בהרצליה

אנו מזמינים אתכם להתרשם באמצעות דפי המידע המופיעים באתר האינטרנט, ממגוון השירותים המקצועיים אותם אנו מציעים ללקוחותינו בתחומי הניקיון, האחזקה והשירותים. כמו כן, תוכלו למצוא באתר המלצות ומכתבי הערכה אותם קיבלנו מלקוחותינו המרוצים לאורך השנים.

חברתנו מחזיקה ברשותה צוות עובדים מיומן ומקצועי שיעניק לכם את השירות הטוב והנקי ביותר, מבלי לפגוע לרגע בהתנהלות העסקית של המשרד, כאשר בכל מקרה של אי שביעות רצון תוכלו לפנות ישירות למפקח העבודה מטעמנו האחראי על משרדכם שיעניק לכם את פתרון מיידי באמצעות דגשים מקצועיים, החלפת עובד הניקיון ותגבור נקודתי להשגת המראה המושלם.

פנו אלינו עוד היום וקבלו פרטים נוספים אודות שירותי ניקיון משרדים בהרצליה מבית חברת שלמה, בסיום השיחה נשמח להעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור השירות הטוב ביותר שניתן להשיג כיום.